Marjanović pogodio prvu trojku u NBA, sjajni Bjelica (VIDEO)

24/03/2019 0 Autor: V.D.

FILADELFIJA –

Košarkaši Filadelfije poraženi su prethodne noći na gostovanju Atlanti 129:127, a utakmica će se pamtiti po prvoj NBA trojki Bobana Marjanovića.

Srpski centar pogodio je sredinom prve četvrtine “iz kornera” i oduševio navijače širom sveta.

Meč je završio sa ukupno pet poena i tri skoka, za nešto manje od 11 minuta na parketu.

Atlanta Hawks forward DeAndre’ Bembry, center, splits the defense of Philadelphia 76ers center Boban Marjanovic (51) and guard Jimmy Butler, right, as he goes to the basket during the first half of an NBA basketball game Saturday, March 23, 2019, in Atlanta. (AP Photo/John Amis)

U srpskom derbiju Sakramento je slavio u Feniksu sa 112:103.

Protiv ekipe koju trenira Igor Kokoškov, Nemanja Bjelica je zabeleležio 13 poena, sjajnih 17 skokova i pet asistencija, za 35 minuta na terenu, a Bogdan Bogdanović samo šest poena za 22 minuta.