(UŽIVO, VIDEO) GOLČINA BENA: Crvena zvezda – Radnik (2:0)

13/03/2019 0 Autor: V.D.

Fudbaleri Crvene zvezde igraju protiv Radnika iz Sudrulice četvrtfinalni meč Kupa Srbije.

Drugo poluvreme

45+1. minut – Kraj prvog poluvremena

44. minut – GOOOOL 2:0 Ben! Napadač Zvezde odlično je izveo slobodan udarac sa 17 metara

40. minut – Dobra prilika za Milunovića ali lopta iude pored gola

36. minut – NEMA PENALA ZA RADNIK! Gajić je prilikom intzervenciuje glavom u kaznenom prostoru pogodio svoju ruku, sudija se nije oglasio

35. minut – Fudbaler Zvezde pada u kaznenom prostoru posle duela sa odbranom Radnika, nema penala

33. minut – Jirka je vratio loptu na penal, ali je Simić bio neprecizan

27. minut – Dobar pokušaj Ivanića iz daljine i odbrana Lekića

24. minut – Pokušavaju da ugroze gol Borjana

21. minut – Filip Stojković je pao posle duela sa Bojićem, koji je u kaznenom prostoru odneo čistu loptu. Kapiten Zvezde se hramljući vratio na teren.

19. minut – Šansa za Pavkova i odbrana golmana gostiju!

17. minut GOOOOOOOL 1:0 Ivanić! Fudbaler Zvezde je posle kornera koji je izveo Ben dao prvi gol u dresu crveno-belih

14. minut – Zvezda pojačava pritisak! Jirka je probao iz daljine

7. minut – Nema uzbuđenja. Crveno-beli kontrolišu posed lopte, ali bez pravih prilika na obe strane

1. minut – Utakmica je počela

Prvo poluvreme

Nekoliko minuta pre početka meča samo par stotina ljudi je pristiglo na Marakanu.

Izvor: Kurir