(UŽIVO, VIDEO) PARTIZAN – SPARTAK (1:0), Rikardo sa bele tačke donosi prednost crno-belima!

16/03/2019 0 Autor: V.D.

Fudbaleri Partizana domaćini su Spartaku u 27. kolu Superlige.

TOK MEČA

10. minut – Spartak deluje kao tim koji je došao skupo da proda kožu, skoro da nije prešao pola terena, samo je ejdnom delovalo da će kontra uslediti, ali je talentovani Pavlović uz remplovanje oduzeo loptu.

8. minut – GOOOOOOL! Rikardo pogađa sa bele tačke za vođstvo Partizana.

8. minut – PENAL ZA PARTIZAN! Nespretno je intervenisao odbrambeni igrač domaćina posle čega je sudija odmah pokazao na najstrožu kaznu.

5. minut – Prvi pokušaj na meču. Oprobao je Zakarić svoj šut, ali je lopta prošla pored desne stative gola Spartaka.

1. minut – Utakmica je počela.

SASTAVI

Partizan: Stojković, Miletić R, Pavlović, Valijente, Miletić N, Šćekić, Zdjelar, Pantić, Nikolić, Zakarić, Rikardo

Spartak: Ostojić, Otašević, Kerkez, Tekijaški, Milošević, Glavčić, Denković, Obradović, Tufegdžić, Marčić, Đenić

Crno-beli i Subotičani sastaju se u 15 časova, uz prenos na Arenasport, a ova utakmica je druga za novo privremeno trenersko rešenje u vidu Žarka Lazetića.

On je uspešno debitovao u Kupu eliminisavši Napredak u Kruševcu, ali mu je ovo prvi superligaški ispit.

“Crno-beli” imaju imperativ pobede jer Čukaričkom beže na samo dva boda, dok je Radnički na drugom mestu nedodriljiv.

izvor: Kurir