(UŽIVO VIDEO) PREKIDI JEDINE ŠANSE CRNO-BELIH U KRUŠEVCU: Napredak – Partizan (0:0)

13/03/2019 0 Autor: V.D.

Fudbaleri Partizana gostuju Napretku u Kruševcu u četvrtfinalu Kupa Srbije

Prvo poluvreme

30. minut – Golman Napretka Petrović bio je brži od Nikolića

20. minut – Obradović je prošao po strani, ali njegovu loptu u kaznenom prostoru Partizana niko od domaćih napadača nije zahvatio

19. minut – Solidna kontra Napretka i dobra intervencija Pavlovića

13. minut – Alivodić je izveo prekid, a u gužvi pred golom Partizana, niko od domaćih fudbalera nije uspeo da loptu pošalje u okvir gola

12. minut – Pantić sada pokušava iskosa, još jedna prilika da se istakne golman Petrović

10. minut – Posle karambola u kaznenom prostoru domaćih, ni Nikolić ni Pantić nisu uspeli da ozbiljnije ugroze golmana Petrovića

7. minut – Solidan napad domaćih, ali loš šut Obradovića

6. minut – Slobodan udarac za Partizan. Posle cwntaršuta Valijente je šutirao, a golman Petrović je uhvati loptu

2. minut  – Prva prilika na meču, ali Baha je šutirao preko gola. U startu je napad Napretka više obećavao

1. minut – Utakmica je počela

NAPREDAK Ni. Petrović – Aksentijević, Marinković, Ostojić, Obradović – Jović, Ivanović – Ndiaje, Baha, Alivodić – Ilić. Rezerve: Janković, Stevanović, Ne. Petrović, Đorić, Rušević, Deak, Eskić.

PARTIZAN: Stojković – Šehović, Valijente, Pavlović, N. G. Miletić – Šćekić, Zdjelar, Pantić, Zakarić – Nikolić, Rikardo. Rezerve: Kljajić, Urošević, Kosović, Smiljanić, Đerlek, Tošić, Georgijević.

Sastavi

Kada se u obzir uzme tradicija, crno-beli i pored toga što su trostruki uzastopni osvajači Kupa, nemaju baš pozitivan skor sa Napretkom, s obzirom na to da za pobedu u Kruševcu ne znaju još od maja 2015. godine, dakle od vremena pre nego što je Ivica Iliev stigao u Humsku (čisto da pojasnimo koliko je to dug period).

– Sigurno da je ovo moj najveći izazov u karijeri, ali ne posmatram kao priliku. Pripremamo se, znamo šta je Partizan i znamo da baš u teškim trenutcima treba pokazati zašto ste u Partizanu. Svaki igrač uvek želi da odigra dobro, ali nekada je to nemoguće zbog protivnika, terena ili psihološke pripreme. Beskrajno verujem u njih da mogu da prikažu ono što su pokazali u prve dve utakmice i protiv Zvezde. Mislim da ćemo i sutra pokazati da je to prava slika Partizana – rekao je Lazetić na konferenciji za medije u Zemunelu uoči odlaska u Kruševac.

Takođe, poznato je i da Milorad Kosanović, kao veliki zvezdaš, voli da igra protiv crno-belih, pa ostaje da vidimo hoće li posle ovog meča Čarapani zadržati pozitivan skor sa Partizanom na svom stadionu.

Izvor: Kurir